eRekrutacja | Politechnika Gdańska

Treść strony

eRekrutacja

eRekrutacja jest usługą wykonującą zadania elektronicznej rekrutacji dla kandydatów na studia I, II i III stopnia (realizowanych zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym, o ile taki nabór uruchomiono) na Politechnice Gdańskiej.

Dla kogo?

eRekrutacja przeznaczona jest dla kandydatów na studia I, II i III stopnia (w trybie stacjonarnym, jak również niestacjonarnym, o ile taki nabór uruchomiono), które realizowane są na Politechnice Gdańskiej – zgodnie z aktualną ofertą edukacyjną.

Jak uzyskać dostęp?

System elektronicznej rekrutacji na studia dostępny jest pod adresem rekrutacja.pg.edu.pl. W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy przejść przez rejestrację. Zwracamy uwagę, że oryginalna witryna dostępna jest w ramach protokołu https.

Wszelkie niezbędne informacje organizacyjne dotyczące rekrutacji zamieszczane są natomiast na stronie pg.edu.pl/rekrutacja.

Gdzie znaleźć pomoc?

Wszelką pomoc w zakresie procesu rekrutacji, wymaganych dokumentów, statusu rekrutacji, uznawania określonych dokumentów w procesie rekrutacji, miejsca składania dokumentów, wymagań formalnych itp. uzyskać można w Centrum Rekrutacyjnym PG:

  • osobiście w godzinach 8:00 - 15:00, od poniedziałku do piątku w Gmachu B (mieszczącym się tuż przy Gmachu głównym) w pokoju 201,
  • telefonicznie pod numerem +48 58 348 67 00,
  • elektronicznie z pomocą poczty e-mail: rekrutacja@pg.edu.pl.

Wsparcie w postaci instrukcji obsługi dostępne jest na stronie pomocy.

Wsparcie w zakresie spraw informatycznych związanych ze sposobem działania systemu eRekrutacja i jego obsługi zapewnia Zespół Helpdesk. Informacje o sposobie kontaktu z Helpdeskiem zamieszczono na stronie wsparcia.