Ankiety PG | Politechnika Gdańska

Treść strony

Ankiety PG

Usługa oferuje możliwość opracowania dedykowanych formularzy elektronicznych (wypełnianych na stronie internetowej), mających zwykle charakter ankiet. Opracowane formularze mogą zawierać logikę sterującą zachowaniem oraz ich wyglądem, w zależności od stanu lub wartości danego pola formularza. Aplikacja wykonuje także mailing do ustalonej grupy osób, propagując w ten sposób odnośnik (link) do ankiety.
Możliwe jest przygotowanie mailingu z indywidualnym tokenem (specjalnym ciągiem znaków przypisanych do konkretnego użytkownika), dzięki czemu organizatorzy ankietyzacji mogą się dowiedzieć kto uczestniczył w ankiecie (bez znajomości konkretnych odpowiedzi danej osoby) czy też zapoznać się z frekwencją uczestnictwa w ankietyzacji. Dzięki posiadanym funkcjonalnościom, Ankiety PG umożliwiają przeprowadzenie zarówno badania anonimowego, jak i nieanonimowego.

Tworzeniem formularzy w aplikacji na potrzeby zgłoszonych akcji ankietyzacyjnych zajmują się pracownicy CUI.

Dla kogo?

Możliwości narzędzia są dostępne dla wszystkich pracowników i jednostek organizacyjnych PG (za pośrednictwem pracowników CUI), a grono potencjalnych odbiorców może być dowolne.

Jak uzyskać dostęp?

Bezpośrednim dostępem do panelu aplikacji dysponują wyłącznie uprawnieni pracownicy CUI. Dyspozycje przeprowadzenia badań/ankiet należy przesyłać do Helpdesku.

Gdzie znaleźć pomoc?

Wsparcie w tym zakresie zapewnia Zespół Helpdesk. Informacje o sposobie kontaktu z Helpdeskiem zamieszczono na stronie wsparcia.