Ankiety PG – opis usługi

eNauczanie

Usługa oferuje możliwość opracowania dedykowanych formularzy elektronicznych (wypełnianych na stronie internetowej), mających zwykle charakter ankiet. Opracowane formularze mogą zawierać logikę sterującą zachowaniem oraz ich wyglądem, w zależności od stanu lub wartości danego pola formularza. Aplikacja wykonuje także mailing do ustalonej grupy osób, propagując w ten sposób odnośnik (link) do ankiety.
Możliwe jest przygotowanie mailingu z indywidualnym tokenem (specjalnym ciągiem znaków przypisanych do konkretnego użytkownika), dzięki czemu organizatorzy ankietyzacji mogą się dowiedzieć kto uczestniczył w ankiecie (bez znajomości konkretnych odpowiedzi danej osoby) czy też zapoznać się z frekwencją uczestnictwa w ankietyzacji. Dzięki posiadanym funkcjonalnościom, Ankiety PG umożliwiają przeprowadzenie zarówno badania anonimowego, jak i nieanonimowego.

Tworzeniem formularzy w aplikacji na potrzeby zgłoszonych akcji ankietyzacyjnych zajmują się pracownicy CUI.

Dla kogo?

Możliwości narzędzia są dostępne dla wszystkich pracowników i jednostek organizacyjnych PG (za pośrednictwem pracowników CUI), a grono potencjalnych odbiorców może być dowolne.

Jak uzyskać dostęp?

Bezpośrednim dostępem do panelu aplikacji dysponują wyłącznie uprawnieni pracownicy CUI. Dyspozycje przeprowadzenia badań/ankiet należy przesyłać do Helpdesku.

Gdzie znaleźć pomoc?

Wsparcie w tym zakresie zapewnia Zespół Helpdesk. Informacje o sposobie kontaktu z Helpdeskiem zamieszczono na stronie cui.pg.edu.pl/helpdesk.